Home   Zapisy do szkoły języków obcych

Zapisy do szkoły języków obcych

Miło nam poinformować, że ruszają zapisy na nowy rok szkolny 2017/18

Niestety z przyczyn od nas niezależnych w nowym roku
szkolnym zajęcia w naszej placówce na Sadybie są zawieszone.  Serdecznie przepraszamy.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej placówki na Ursynowie lub skorzystania z formularza widocznego po prawej stronie.

 

ZAPISY OBECNYCH UCZNIÓW TOP-SCHOOL

Jak co roku czekamy do końca wakacji na potwierdzenie kontynuacji nauki w szkole języków obcych Top-School poprzez formularz zgłoszeniowy widoczny po prawej stronie. Prosimy również o dopisanie Państwa preferencji godzinowych i wszelkich innych uwag, które pozwolą nam na optymalne ułożenie planu lekcji w nowym roku szkolnym .

Potwierdzenia chęci kontynuacji można również dokonać osobiście. Zapraszamy na dyżur do sekretariatów naszych szkół w Warszawie codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 – 20:00.

 

ZAPISY NOWYCH UCZNIÓW

1.09.2017  (piątek) –  16.09.2015 (sobota)
PON. – PIĄTEK  w godz. 16:oo  –  19:oo
SOBOTA             w godz.   9:3o  –  12:oo

Dbając o wysoki poziom prowadzonych zajęć, na który składają się miedzy innymi  dobrze dobrane pod względem wieku i zaawansowania językowego grupy, wszystkich naszych nowych uczniów zapraszamy na krótką rozmowę kwalifikacyjną połączoną z testem kompetencji gramatycznych, tzw. placement test.

Zapisów można  dokonywać telefonicznie, osobiście w siedzibie naszej szkoły lub poprzez formularz zgłoszeniowy widoczny po prawej stronie

 

UWAGA!

Na pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym zapraszamy 18.09.2017 (Poniedziałek)

 

photo by: itselea