Home   Zajęcia w Top-School w okresie stanu zagrożenia epidemiologicznego

Zajęcia w Top-School w okresie stanu zagrożenia epidemiologicznego

Drodzy uczniowie (oraz rodzice)!

Przez ostatnich kilka dni trwały w Top-School intensywne prace nad tym, by mimo obowiązującego zagrożenia epidemiologicznego w sposób bezpieczny i efektywny umożliwić naszym słuchaczom uczestniczenie w zajęciach w trybie zdalnym.

Sytuacja jest wyjątkowa i w jakimś stopniu dotyka każdego i każdej z nas, ale jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami uda nam się wykorzystać ten czas maksymalnie pozytywnie.

Zajęcia będą składały się z dwóch części:

  1. Praca samodzielna

W nominalne dni naszych wspólnych zajęć, poprzez wiadomości e-mail będziemy wysyłali materiały potrzebne do samodzielnego wykonania zadań. Będą to zarówno teksty do przeczytania, pliki audio do przesłuchania, zadania gramatyczne i dotyczące słownictwa.

Chcielibyśmy, abyście po ich rozwiązaniu odesłali je do do nas z powrotem, byśmy mogli je sprawdzić i z odpowiednim komentarzem Wam odesłać. W ten sposób zachowamy to, co jest najważniejsze w procesie nauki, tzn. informację zwrotną o tym, co już umiecie a nad czym jeszcze warto popracować oraz jak najlepiej podejść do różnych problemów i zagadnień. Możecie odesłać je w dowolnym formacie – jako plik Word-a, zdjęcie czy też wpisując odpowiedzi w treść maila zwrotnego.

Jesteśmy świadomi, że macie wiele tego typu zadań z przedmiotów szkolnych, dlatego postaramy się, aby ćwiczenia były maksymalnie ciekawe i poszerzające horyzonty tak,
byśmy wszyscy nie umarli z nudów 😊

Oczywiście wszelkie przesyłane przez nas materiały służą jedynie do wykorzystania w trakcie pracy zdalnej, więc prosimy o ich nieudostępnianie osobom trzecim.

  1. Konsultacje on-line

W celu maksymalnie efektywnego wykorzystania tego czasu oraz żeby zapewnić możliwie zbliżony do normalnego kontakt z nauczycielem, wprowadzamy dwa dni, w które odbywać się będą konsultacje przez Internet.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące zadań, które realizowaliśmy, dowolnych innych tematów związanych z jęz. angielskim lub też po prostu będziecie chcieli porozmawiać (w dowolnym znanym mi języku :P) to właśnie konsultacje będą do tego najlepszą okazją.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących terrminów tychże konsultacji, należy skontaktować się bezpośrednio z prowadzącym zajęcia pod jednym z poniższych adres mailowych:

Same konsultacje sa możliwe przy użyciu różnych technologii — od Skype-a po Messenger-a. Wszystko zależy od ustaleń nauczycieli i uczniów.

Oczywiście konsultacje nie oznaczają, że tylko w tych dniach/godzinach można do nas pisać. Po prostu w tych odgórnie wyznaczonych godzinach będę na Was czekał, w innych terminach/godzinach może zdarzyć się, że moja odpowiedź nie będzie natychmiastowa.

Mamy nadzieję, że mimo tej nietypowej sytuacji wspólnie uda nam się wykorzystać ten czas z jak największym pożytkiem dla Was!

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości!

Zespół Top-School