Home   Kursy języka angielskiego – nowości

Kursy języka angielskiego – nowości

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa w naszych szkołach języków obcych w Warszawie wiele nowych kursów języka angielskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych nowości.

DOMOWA  KLASA

Kurs odbywający się w domu ucznia lub innym wspólnie ustalonym miejscu to propozycja dla wszystkich, którzy nie dadzą rady uczęszczać na zajęcia w siedzibach naszej szkoły.
Program nie odbiega od tego, który realizujemy na kursach stacjonarnych.

 

PRZYGOTOWANIE DO MATURY

Kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do Matury rozszerzonej z języka angielskiego
uwzględniający aktualne wymogi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Jest w formie repetytorium porządkującego i uzupełniającego często jeszcze chaotyczną wiedzę. Jego ukończenie da Ci pewność, że nic nie zaskoczy Cię podczas Egzaminu Maturalnego.

 

KURSY EGZAMINACYJNE

Dla osób, które nie dysponują czasem w tygodniu, a które mają zamiar udokumentować swój poziom znajomości języka angielskiego poprzez egzaminy First Certificate in English lub Cerificate in Advanced English proponujemy zajęcia weekendowe.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE  ONE to ONE

Angielski indywidualnie to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy mają specyficzne wymagania językowe. Zarówno dotyczące terminów spotkań, jak również od strony merytorycznej. Może to być regularny kurs lub też pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej, wyjazdu zagranicznego. Spełnimy też oczekiwania dotyczące tematyki poruszanych zagadnień tj. słownictwa z określonej dziedziny.
Podczas zajęć indywidualnych nauka odbywa się w rytmie wyznaczonym przez Państwa.
Nauczyciel dostosuje się do Państwa potrzeb.
Częstotliwość spotkań oraz ich miejsce uzgodnimy indywidualnie.

 

ANGIELSKI W PRAKTYCE  ZAWODOWEJ

Kursy języka angielskiego zawodowego prowadzone są w formie seminariów jedno- lub dwudniowych. Kursy przeznaczone są dla osób, które mają podstawową znajomość języka angielskiego. Potrafią tworzyć podstawowe struktury językowe. W trakcie zajęć przypomnimy i utrwalimy niezbędne zasady gramatyczne. Poznamy też zwroty najczęściej używane w codziennych sytuacjach. Celem kursu jest także poznanie słownictwa z zakresu danego zawodu wraz z nauką poprawnego ich użycia w pytaniach i odpowiedziach.

Uczestnicy kursu  otrzymają  CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

 

POLISH FOR FOREIGNERS

We offer group and individual Polish courses for foreigners for all levels. Learn Polish in a friendly atmosphere on professionally designed courses. We focus on communication in everyday situations, also paying attention to grammar. You will also learn about Polish customs and tradition, as well as common informal expressions and idioms. We will show you how to learn Polish language efficiently.

 

KURS DLA SENIORÓW

Świat zmienia się w niesamowitym tempie co nie oznacza, że tylko młodzi ludzie mają szanse na odnalezienie się w otoczeniu smartfonów, facebookowych lajków czy zewsząd wyzierającej super promocji suplementów diety. W wieku dojrzałym wszystko to może być Państwa udziałem. Jednak do tego niezbędna jest znajomość przynajmniej podstaw języka angielskiego. Zobaczcie naszą ofertę angielskiego dla seniorów…

 

KURS DLA DOROSŁYCH

Jeśli po wakacyjnych podróżach uświadomiłeś sobie, że czas coś zrobić z angielskim

  • bo rozumiem, ale nie umiem się samodzielnie wysłowić
  • bo bolą Cię ręce od mówienia
  • bo jesteś na siebie zły, że kiedyś umiałeś, ale zapomniałeś

Zapraszamy do naszej szkoły na kursy językowe dla dorosłych!